26 лютого 2018 року відбудеться VII Церемонія нагородження Музичної премії “YUNA”

Початок нового року – це не тільки можливість перевернути календар та змінити своє життя, але й час підвести підсумки минулого 2017 року. Цьому присвячена музична премія “YUNA”, яка нагороджує впливових і талановитих особистостей в українській музиці. Серед переможців минулорічних нагороджень числяться Океан Ельзи, Іван Дорн, Тіна Кароль, Скрябін, the Hardkiss, ONUKA та багато інших виконавців, які піднімають рівень культурного життя в країні.

ПРИЧИНИ БУТИ ПРИСУТНІМ НА ЦЕРЕМОНІЇ НАГОРОДЖЕННЯ “YUNA”

Престижна премія: Відеотрансляція церемонії нагородження б’ють рейтинги телевізійних каналів – за “YUNA” стежать люди з усієї України. Назва-абревіатура розшифровується як “Yearly Ukrainian National Awards” і проходить щорічно з 2011 року. Номінантів та переможців визначає професійна суддівська комісія, щоб нагорода дісталася найталановитішим і важливим артистам сучасної України.

Кращі українські музиканти: Премії удостоюються не тільки знамениті стовпи індустрії, а й молоді виконавці, які яскраво заявили про себе. До того ж, музичні уподобання суддівської колегії поширюються далеко за межі поп-естради. В минулому році нагороду «Відкриття року» отримала група “Гриби”, а статуетку за «Кращу рок-групу» отримали the Hardkiss. Тільки тут за одне призове місце Бумбокс можуть конкурувати з Лободою та Максом Барських.

Масштабне шоу: Церемонія нагородження буде супроводжуватися музичними виступами кращих артистів країни. Вручати премію будуть впливові і успішні особистості в українській музиці, культурі і політиці. Отримати цю нагороду значить вписати своє ім’я золотими літерами в історію української культури. Прекрасний зимовий вечір в компанії представників вітчизняного бомонду.