Клімкін висловив співчуття рідним загиблих в авіакатастрофі літака Ан-148 у Підмосков’ї

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін висловив співчуття рідним загиблих в авіакатастрофі літака Ан-148 у Підмосков’ї. Про це Клімкін заявив у Twitter.

Пасажирський літак “Саратовських авіаліній” розбився після вильоту з Москви до Орська (Оренбурзька область) поблизу села Аргуново в Підмосков’ї, передає “Інтерфакс” з посиланням на джерело в екстрених службах.

За попередніми даними, на борту перебувало 65 пасажирів і шестеро членів екіпажу. Точної інформації щодо загиблих наразі немає.

“Ймовірно, літак розбився в районі села Аргуново. Шансів вижити у членів екіпажу та пасажирів не було”, — сказав співрозмовник агентства.

Раніше Ан-148 зник з екранів радарів після вильоту з Москви до Орська. Зв’язок з екіпажем встановити не вдалося.

Очевидці повідомили до екстрених служб про падіння літака в Раменському районі Підмосков’я.

Згодом стало відомо, що літак Ан-148, який розбився, був в експлуатації 8 років.

“Літак вироблено менш ніж вісім років тому, раніше був в експлуатації в авіакомпанії “Росія”, де літав серед іншого на закордонних напрямках, а згодом його передали “Саратовським авіалініям”, – сказав джерело.

“Висловлюю співчуття рідним та близьким загиблих в авіакатастрофі неподалік від Москви”, – заявив Клімкін.

За даним фактом Слідчий комітет РФ завів кримінальну справу за ч. 3 ст. 263 КК РФ (порушення правил безпеки руху та експлуатації повітряного транспорту, що призвело з необережності до смерті двох або більше осіб).