Міноборони виділить понад 4 млрд грн на ремонт і будівництво військових об’єктів у 2018 році

Міністерство оборони України виділить 4,07 млрд грн на заходи з капітального будівництва і ремонту об’єктів Збройних сил України у 2018 році. Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України, полковник Олександр Чергінець, передає прес-служба Міноборони.

“Фінансування у 2018 році порівняно з 2017 роком збільшено майже в 4 рази. А якщо порівняти його з фінансуванням у 2014 році, то збільшилось майже в 30 разів — з 136,82 млн грн до 4,07 млрд грн”, —підкреслив Чергінець.

Так, 3,01 млрд грн за загальним фондом Міністерства оборони передбачено для будівництва, реконструкції та капітального ремонту військових об’єктів та будівництва казарм поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом. 1 млрд грн за спеціальним фондом за рахунок коштів, які надійшли до Міністерства оборони від реалізації конфіскованого майна, — на будівництво казарм поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.

Окрім того, ще 59,65 млн грн за загальним фондом оборонного відомства передбачено за окремою програмою для переобладнання будівель під спеціально пристосовані казарми для військовослужбовців за контрактом.

Зазначимо, що Міністерство оборони протягом 2018 року планує побудувати 184 гуртожитки для військовослужбовців контрактної форми служби.

Докладніше про те, як рухалася черга на отримання житла впродовж останніх п’ятьох років, де будуть жити контрактники і яким чином Міністерство оборони збирається змінити механізм забезпечення житлом військовослужбовців, читайте в нашому матеріалі “Квартирне питання. Як Міноборони забезпечувало житлом військовослужбовців упродовж останніх 5 років”.