У КРЕМЕНЧУЦІ З’ЯВИЛИСЬ “КІМНАТИ ВІДПОЧИНКУ“ ДЛЯ ТВАРИН

КРЕМЕНЧУЦЬКА ГРОМАДА – ОСТАННЯ НАДІЯ ТВАРИН НА ПОРЯТУНОК
Так у Кременчуці можна побачити на багатьох зупинках громадського транспорту «готельні номери» для безпритульних тварин, хоч це трохи і не естетично та антисанітарно, але мешканці здебільшого реагують позитивно, але є і нарікання!

КП «СПЕЦСЕРВІС – КРЕМЕНЧУК», що по вулиці Горького, 48/75 (067 203 21 97 -черговий телефон, 098 779 54 42 – Кожушко Марина Володимирівна, начальник служби відлову та утримання) радий бачити всіх та здатен домогти у вирішенні будь яких питань стосовно «кременчуцьких собачок та котиків біженців», які поребують їжі, або прихисту!
Якщо у Вас з’явиться можливість та бажання допомогти друзям нашим меншим, то тваринки завжди будуть раді Вас бачити!
Отримати вірного друга, помічника та навіть «колегу» можна шляхом знайомства песика чи котика безпосередньо у КП «Спецсервіс – Кременчук»
Чи бачили ви колись на вулиці песика, який явно шукає своїх господарів? Чи просто сидить, завмерши на зупинці громадського транспорту і заглядає в обличчя кожного?
Така собака скоріш за все загубилась або її просто залишили на вулиці недобросовісні господарі.
Саме такі тварини становлять основну кількість безпритульних.

ТВАРИНА З ПРИТУЛКУ – НАЙВІРНІШИЙ ДРУГ
Рішення завести тварину має бути зваженим, це рішення приймається всіма членами вашої сім’ї. Воно повинно бути продиктовано не матеріальними міркуваннями (безкоштовно) і не раптовим почуттям жалю, а бажанням допомогти, подарувати дім.

У притулках є молоді та дорослі тварини, пухнасті й гладкошерсті, дрібні та великі, метиси і навіть породисті. Більшість з них були домашніми і дуже чекають, коли знайдеться людина, яка їх полюбить і почухає за вушком.

Артем Марченко