Бенефіс Ніколо Петраша

Другий місяць нового 2018 року подарує киянам та гостям столиці унікальну можливість відвідати бенефіс Ніколо Петраша під назвою “Нікому тебе не віддам”, який відбудеться 12 лютого в Національному Палаці мистецтв “Україна”.

Ніколо Петраш – відомий український композитор, співак, автор багатьох хітів. З ним співпрацюють справжні гранди української естради – співаки і поети. Ніколо пише музику, яка проникає в душу  і підкорює своєю глибиною. Його пісні виконують  на міжнародних  фестивалях і конкурсах, вивчають в школах. Його пісні вважаються візитними карточками багатьох артистів, дуже швидко ідуть “в народ”. Пісні “Одолжила”, “Ночь-разлучница”, “Птица вольная” для Таісіі Повалій; Дівчина-весна”, “То  любов”, “Карпати”, “Первая любовь” (дует з Д. Гордоном), “Перемога”, для Н. Бучинської; “Друзьям”, “Спасибо за любов” для Алли Кудлай; “Напополам” для Ірини Білик. Та багато інших. Його пісня -реквієм “Возвращайся”, присвячена В. Лобановському щорічно звучить у виконанні Т. Гвердцителі на відкритті футбольного турніру імені В. Лобановського. А пісня “Перемога” стала справжнім гімном травневих свят для ветеранів. Більше 50 пісень  створено у співавторстві з Юрієм Рибчинським.

Про його музику говорять, що вона проникає до самого серця: настільки чутливі, емоційні та щирі його пісні! Не дарма багато з них отримали статус “народних”.

У концерті візьмуть участь відомі зірки української естради – Оксана Білозір, Юрій Рибчинський, Наталія Бучинська, Олександр Пономарьов, Павло Зібров, Катерина Бужинська, Алла Кудлай, Петро Чорний,  Дмитро Гордон, Михайло Поплавський, Ольга Сумська, “Лісапетний батальйон”, Надія Крутова-Шестак, шоу-дует “Віва” та інші.