Бізнес-подія року – OLEROM FORUM ONE / 13 жовтня / Палац Спорту

13 жовтня у Палаці спорту відбудеться наймасштабніша щорічна бізнес-подія України і Східної Європи – OLEROM FORUM ONE.

Організатор заходу – компанія Olerom.

OLEROM FORUM ONE – це форум для лідерів, для тих, хто хоче розкрити власний потенціал і призначення своїх компаній! Це постійно зростаюча спільнота підприємців України, країн СНД і Європи, які ставлять амбітні цілі та йдуть до нових досягнень!

Ключова аудиторія форуму – підприємці, топ-менеджери і власники бізнесу. Учасники отримають досвід і натхнення від легендарних особистостей, чиї ідеї суттєво вплинули на розвиток сучасного суспільства, можуть вивести економіку і бізнес на новий рівень.

OLEROM FORUM ONE – це

більше 7 000 підприємців з усієї України і Східної Європи, які налаштовані на продуктивний нетворкінг;
100 % унікальних знань і досвіду від легенд світового бізнесу;
культові спікери, серед яких – експерт світового рівня з маркетингу, нейромаркетингу і поведінкової економіки Мартін Ліндстром; нетворкер № 1 у світі Кейт Феррацці; засновник легендарної Wikipedia Джиммі Вейлз; коуч багатьох державних лідерів, відомий фахівець із призначення та ефективного управління Тім Келлі та інші спікери світової арени.
Ідеї та думки видатних особистостей сучасності – це прогнозування майбутнього! Лідери думок із прогресивним світоглядом, гуру світового бізнесу, які створюють технології та змінюють життя всього людства, поділяться з вами інноваційними ідеями для реалізації проектів, ефективними стратегіями масштабування бізнесу, потужним зарядом енергії та мотивації.

Спеціальні гості заходу – всесвітньо відома жінка-андроїд із штучним інтелектом, яка вміє обробляти зовнішню інформацію, розпізнавати людські емоції та вести діалог РОБОТ СОФІЯ та світова зірка Арнольд Шварценеггер. .

Головний меседж форума – ЛЮДИНА & ТЕХНОЛОГІЇ: ТРАНСФОРМАЦІЯ МОЖЛИВОСТЕЙ.

На заході ми обговоримо, як тренди майбутнього, інновації в бізнесі та сила прогресивних технологій можуть служити на користь бізнесу і відкривати нові горизонти для розвитку українських компаній.

Головна цінність глобальних подій – нові ділові контакти. Серед учасників заходу можна знайти нових партнерів і клієнтів у найрізноманітніших сферах бізнесу. Для відвідувачів будуть організовані спеціальні нетворкінг-зони, де за філіжанкою кави можна обговорити спільні проекти.

На форумі ви можете встановити мобільний додаток OLEROM FORUM ONE, де ви знайдете будь-якого учасника заходу і зможете з ним зв’язатися.