ДЕПУТАТ ПІДДУБНА – “ПРО КІР В КРЕМЕНЧУЦІ”

“ПРО КІР в Кременчуці: ХТО ВИНЕН, а ХТО ПОСТРАЖДАЄ?“ Депутат Кременчуцької міської ради Піддубна Оксана Миколаївна занепокоєна діяльністю влади у місті Кременчуці, а саме МОГИЛЬНИКА МЕДИЦИНИ Середи М.В., котрий вже не вперше ставить під загрозу мешканців своєю “професійною роботою”.

 

На засідання епідкомісії 28.01.2019 у місті Кременчуці, було оговорено питання, щодо ситуації, що склалася у одній із шкіл міста. Дітям заборонили без відповідної довідки про щеплення з’являтися до школи, в мережі багато обурень з цього приводу, ось так і депутат Кременчуцької міської ради Оксана Піддубна, занепокоєна питанням кору у місті, про що висловилася у дописі в Facebook: “Інформую, що «шановна» епід.комісія під головуванням віце-мера Кременчука Усанової та за участю начальника управління охорони здоров’я, а по факту могильника медицини Середи прийняла рішення заборонити дітям приходити до шкіл, якщо дитина не щеплена від кору та зобов’язати батьків терміново зробити дітям щеплення.

Тобто батьки зобов’язані зробити дітям щеплення та одразу вести до школи, не дивлячись на те, що після щеплення на кір має пройти 21 день, щоб дитина отримала імунітет і саме в цей період (21 день) щеплена дитина стає більш вразливою до цієї (і не тільки цієї) хвороби.

ПИТАННЯ:
1) Яку мають понести відповідальність віце-мер Усанова разом з могильником медицини Середою за те, що зібрали комісію після зафіксованих випадків кору, замість того, щоб спрацювати на упередження?

2) Чи можна додатково наражати дітей на небезпеку в найвразливіший після щеплення період в 21 день?

3) Чи можна обмежувати право на освіту, адже сімейне навчання чи то педагогічний патронаж (що є нереальним в даних умовах) не дадуть дітям якісної освіти?” – обурилась депутат міськради.

Нагадаємо, що без довідки від лікаря та зробленого щеплення, до школи та садочка не пустять, навчайтесь вдома.

Артем Марченко