ДЕПУТАТКА ПІДДУБНА – ВРЯТУВАЛА ЖИТТЯ КРЕМЕНЧУЖАНАМ

Депутат Кременчуцької міської ради, що на Полтавщині, Піддубна Оксана Миколаївна, вже вкотре “рятує життя” кременчужан – причальна стінка річкового вокзалу в досить безпечному стані, звернення подіяло, мер Малецький схаменувся і послухав куму та журналістів.

 

 

На сесії Кременчуцької міської ради, що проходила 21 лютого 2019 року, депутатка Піддубна зачитала запит, в якому прохала керманича міста Віталія Малецького, за сумісництвом кума, привести територію колишнього річкового вокзалу до безпечного та належного стану, для відвідування мешканцями міста Кременчука.

Заявлялось, що до неї, як до депутат міської ради звернувся журналіст інформаційного видання “Громадський вісник Києва”  та представники ГО “Неподільна Україна” з проханням озвучити та опрацювати на пленарному засіданні Кременчуцької міської ради питання, щодо занедбаного та небезпечного стану території, а саме причальної стінки, річкового вокзалу, біля даної “споруди” гуляють діти, школярі, а відсутність огорожі та елементарних засобів безпеки на території загрожує мешканцям міста.

Мер міста зазначив, що причал річкового вокзалу знаходиться не на балансі міста, але проблему владнають, про що було озвучено та дане доручення ЖКГ переглянути дану територію та заварити замки – привести до ладу, але не проводити через бухгалтерію.

І ось свято… причал колишнього річкового вокзалу зроблено – відремонтовано, встановлено додаткові огорожі та заварено відкриті решітки, праця та наполегливість депутатки Піддубної спрацювала і мешканці міста Кременчука в безпеці.

Як зазначила сама депутат –  “Якби вони завжди так реагували, тут спрацювали бо побачили реальну небезпеку”.

Нагадаємо наклеп провладниз ЗМІ на депутат Паддубну перейшов всі грані.

Артем Марченко

Фото Оксана Піддубна та  kg.ua