“Досить нас убивати”: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Велосипедисти Києва пікетували КМДА з вимогою розвивати транспортну інфраструктуру для проїзду велосипедів містом, а також більш ретельно стежити за дотриманням правил дорожнього руху, зокрема контролювати швидкість руху транспорту.

27 вересня під будівлею КМДА відбулася масова велоакція “Досить нас убивати”. Учасники заходу, велосипедисти Києва, встановили біля будівлі міськадміністрації пам’ятник велосипеду-привиду як пам’ять про загиблих у ДТП велосипедистів.
 
Велосипедисти вимагають від мерії створити безпечну велосипедну інфраструктуру в Києві, ухвалити велоконцепцію і створити велодоріжки, велопереїзди, позначити зони для велосипедистів на смугах громадського транспорту, впровадити інженерні рішення, які дадуть можливість вижити всім учасникам руху в разі ДТП: острівці безпеки, добре освітлені наземні переходи, а також запустити системи фото- та відеофіксації швидкості.
 
“Ситуація постійної небезпеки, коли нас збивають, калічать і вбивають, вже вкрай дістала, і ми звертаємося до людей, які можуть цю ситуацію змінити. Мало того, зобов’язані її змінити!” – заявили організатори акції.
 
“Цього року кількість велосипедистів, які рано пішли на небо, – дуже велика. Жахлива недільна ДТП із 23-річним Денисом Стаховським, викликала в нас багато сильних емоцій і жалю, як і інші такі повідомлення. Шість трагедій цього року, шестеро людей, які могли б ще довго і радісно жити, у яких залишилися сім’ї, мрії, друзі. Ми вирішили діяти, і для цього об’єдналися майже всі велоініціативи і велоорганізації нашого міста”, – додали активісти.
 
До мітингувальників вийшов начальник департаменту транспортної інфраструктури КМДА Симонов. Він погодився з вимогами велосипедистів і запропонував створити робочу групу.

Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 02Велосипедисти пікетували КМДА з вимогою створити велоінфраструктуру в місті і посилити контроль на дорогах.

Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 03Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 04Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 05Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 06Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 07Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 08Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 09Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 10Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 11Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 12Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 13Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 14Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 15Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 16Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 17Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 18Велосипедисты установили под КГГА велосипед-привидение в память о погибших в ДТП велосипедистах.

Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 19Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 20Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 21До мітингувальників вийшов представник КМДА Симонов і запропонував створити робочу групу.

Досить нас убивати: велосипедисти пікетували КМДА з вимогою розвивати велоінфраструктуру в Києві 22