Динамо не змогло обігріти Аякс

У вівторок в Києві “Динамо” приймало голандський “Аякс” у рамках матчу-відповіді виходу в плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА. Гра закінчилась з рахунком 0:0, хоча футбольний фарт був на боці киян. Нагадаємо, що у першій грі перемогли амстердамці – 3:1.

Перші 15 хвилин Динамо грало активніше. На 5-й хвилині ледь Вербіч замикав гарну передачу Циганкова, але Онана мав власну думку щодо цього і витягнув кулястого з дев’ятки.

У стартовому складі киян вийшов молодий Супряга, але протягом матчу нічого не зміг продемонструвати. Вже на 15-й хвилині головний арбітр Дамір Скоміна зафіксував порушення правил у штрафній господарів, Кендзьора потягнув за футболку Де Лігта. Шанс відкрити рахунок мав сербський хавбек “Аякса” Душан Тадич, але спочатку м’яч потрапив у стійку, а на добивання він пробив вище воріт.

Далі гра у киян відверто не виходила. Гості розрізали захист біло-синіх та гостро виходили у контрактаки та комбінували. В окремих моментах не вистачало точності, в інших Бойко виручав свою команду.

В другому таймі Аякс мав відкривати, подвоювати і доводити рахунок гри до непристойного, але Бойко, яскраво граючи, витягував мертві м’ячі, виручала стійка або промахи по пустим воротам футболістами Аяксу.

Так, голандський клуб виходить до групового етапу Ліги чемпіонів, а Динамо гратиме у групі Ліги Європи та проводитиме роботу над помилками.

Жеребкування турнірів відбудеться 30 та 31 серпня.

Результати інших поєдинків вівторка: АЕК (Афіни, Греція) -“Віді” (Будапешт, Угорщина) – 1:1 (перша гра 2:1), “Динамо” (Загреб, Хорватія) – “Янг Бойз” (Берн, Швейцарія) – 1:2 (1:1).