Динамо перемагає Маріуполь 2:1

В суботу на НСК “Олімпійський” київське Динамо приймало Маріуполь. Господарі фактично втратили шанси на чемпіонство в поточному чемпіонаті, а гості забезпечили собі вихід в розіграш Ліги Європи.

Кияни впевнено почали матч і вже до половини першого тайму мали нагоди для взяття воріт маріупольців. Циганков зі страфного небезпечно пробивав, але Худжамов був на місці. І вже наступного моменту в результаті гарного порозуміння нападу киян, після скинки Шепєлєва Віктор потужним ударом перевірив на міцність поперечину воріт суперника.

Відзначимо активність Де Пени, який гострими передачами розрізав захист суперника. В результаті Русину не вистачило лічених сантиментрів, щоб на дальній стійці замкнути простріл. Під час подачі кутового на 32-й хвилині Де Пена виявився найспритнішим і замкнув навіс Циганкова, відкривши рахунок. 1:0. Сидорчук та Андрієвський мали можливості подвоїти рахунок, але Худжамов був на висоті. В першому таймі гості тотально переважали Маріуполь по всім показникам.

В другому таймі кияни продовжували атакувати, однак більше почали помилятись в обороні, що дало змогу маріупольцям створити декілька небезпечних моментів. Шепелєв, Де Пена, Русин мали свої нагоди забити м’яч, але підводила точність або футбольна фортуна. І тільки на 87-й хвилині Циганков технічним ударом з-за штрафного майданчика подвоїв рахунок.

В додатковий час Маріуполю вдалось притиснути киян до власних воріт і як результат – забитий гол на другій компенсованій хвилині гри.

Тож, рахунок 2:1 на користь Динамо.