Динамо перемагає Ренн

8 листопада в рамках групового етапу Ліги Європи “Динамо” Київ приймало французький “Ренн”. Нагадаємо, в першому матчі кияни здобули вольову перемогу 1:2.

На початку зустрічі більш активними були гості. Але вже на 13-й хвилині Циганков зробив гарну передачу з кутового на ближню стійку і Вербіч головою пробиває повз голкіпера, 1:0.

Після голу гра вирівнялась і французи мали нагоди біля воріт Бойка, але наш кіпер був на висоті, а в інших моментах гравцям Ренна не вистачало точності. Відмітимо гарне закидання Буяльського м’яча за спини захисникам і Циганков, вийшовши на рандеву з голкіпером, не зміг переграти останнього. Динамо продовжувало тиснути на суперника, Циганков діагональною передачею розрізав захист французів і Миколенко мав гарну нагоду подвоїти рахунок, але кулясти полетів високо над воротами.

На початку другого тайму Ренн мав відіграватись, після франгової передачі Сар, на випередження, в притул, пробивав по воротах, але Бойко продемонстрував відмінну реакцію і першим сейвом відбив удар, а з другого разу зафіксував м’яч. Браво Денисе!

На 60-й хвилині Кеджора прорвався у штрафну суперника та виконав простріл на дальню стійку, де Сідклей з метра не зумів поцілити у ворота. Проте ситуацію на 68-й хвилині виправив Миколенко, який при подачі штрафного зіграв на випередження головою і змусив воротаря французів виймати кулястого з сітки вдруге.

І вже наступною стрімкою атакою Шапаренко мав доводити рахунок до розгромного, але пробиває поруч з стійкою воріт. Микола зміг реабілітуватись в наступній атаці, на лівому фланзі зміг переграти захисника і вийти на зручну позицію під праву ногу, і шедевральним ударом в дальній кут робить рахунок 3:0.

Після 80-й хвилини склалось враження, що кияни вже догравали поєдинок, за що на 89-й хвилині і були покарані стрімкою атакою, і в результаті пропущеним м’ячем. Тож, в цілому “Динамо” провело гарний матч і здобуває чергову перемогу та займає по різниці забитих-пропущених з 8-ма очками 2-ге місце в групі, відстаючи від “Астани” та залишаючи позаду “Ренн” і “Яблонець” з 3-ма і 2-ма очками відповідно.

На післяматчевій прес-конференції Олександр Хацкевич сказав: “Бойко провів гарний матч, саме так і має грати справжній голкіпер. Від Сідклея хочеться бачити не тільки ефектну гру, але щей ефективну. В цілому думаю, глядачі отримали задоволення від матчу”.