Динамо перемагає Верес

Динамо, напередодні матчі проти римсього Лаціо, вдома приймало рівненський Верес. Коуч киян зі старту вирішив грати у два форварди, відразу ж кинувши в бій Бесєдіна і Мораеса, Циганков отримав можливість відпочити.

Кияни з перших хвилин почали атакувати. І вже на 16-й хвилині Бєсєдін обігнавши захисників, зробив результативний пас на Мораеса, який відправив кулястого в пусті ворота. 1:0.

Гості грали у стриманий футбол та вичікували свої шанси в атаці, але нападу не вистачало швидкості. В свою чергу динамівці могли подвоювати рахунок неодноразово. Акробатичний удар Буяльського відбила поперечка.

В другому таймі Верес продовжував грати від оборони, але поодинокі атаки на ворота киян почали з’являтись. Кияни потішили вболівальників впевненою грою без провалів та грубих помилок.

Лише в кінці гри кияни полоскотали нерви своїм вболівальникам, підпустивши гостей близько до штрафної, але рівненчани скористатись нагодами не змогли. Тож, Динамо набирає 3 очки, і вже в четвер прийматиме вдома Лаціо.