Динамо вдома програє Карпатам

В 7-му турі УПЛ київське Динамо вдома приймало львівські Карпати. Леви перемогли з рахунком 2:0.

Після вильоту з розіграшу Ліги Чемпіонів кияни мали б бути мотивовані перед вболівальними і своєю совістю показово обіграти Карпати, які займають нижню частину трнірної таблиці. Але сталось те, що сталось…

Вже на третій хвилині Циганков зробив простріл вздовж лінії воротарської, але Супряга не встиг належним чином замкнути передачу і м’яч потрапив у штангу.

Після цього моменту Карпати почали контролювати кулястого і притиснули господарів до воріт і виглядали набагато краще на полі. І вже 17-й хвилині Мар’ян Швед на дальній стійці замкнув передачу вздовж штрафної Мякушка. Захист киян супроводжував комбінацію тільки поглядом. 0:1.

У відповідь кияни спромоглись на дальній удар Шапаренка, але голкіпер гостей – Кучинський, був на висоті.

Піварич зазнав у першому таймі травму і йгого замінив Сідклей, який разом з Буяльським також перевіряли кіпера, але Кульчинський був на висоті.

В кінці тайму Швед відправив потужним ударом в дальній кут Бойка динамівців в нокаут. 0:2.

В другому таймі замість Супряги, який загубився на полі, вийшов Русин. Кияни додали в контролі м’яча, з’явились моменти, але знову Кучинський, піймавши кураж тягнув м’ячі, а удар Че Че відбила поперечка воріт.

На 55-й хвилині другу жовту, а в результаті червону отримав захисник Карпат Мегремич. І тут здавалося кияни мали б пройти катком по гостям, але окрім тиску на ворота і контролю м’яча не вдалось забити хоча б один гол у відповідь. Карпати героїчно відбивали атаки, в окремих випадках просто навмання вибиваючи м’яч на сторону киян.

Чим ближче справа підходила до фінального свитка гості всіляко затягували час, лежали по черзі на газоні, довго вводили м’яч в гру, за що і отримав попередження голкіпер. І в результаті Карпатам вдалось втримати рахунок і отримати сенсаційну перемогу на київським клубом.

На післяматчевій прес-конференції Олександр Хацкевич повідомив, що він подякував гравцям за гру, весь час проведений разом з ними команді і найближчим часом у нього відбудеться зустріч з керівництвом клубу, де буде прийматись рішення про подальші дії