Динамо Яблонець 0:1

У заключному матчі групового раунду Ліги Європи столичне “Динамо” програло чеському “Яблонецю” 0:1.

Вже на 10-й хвилині після подачі кутового Мартін Долежал, перегравши захист киян, відкрив рахунок. А вже в наступній атаці Долежал вийшов на рандеву з Бущаном і начебто прокинув м’яч і … впав, як підкошений. На щастя для господарів, рефері вгледів симуляцію і нагородив нападника гірчичником.

Гра в першому таймі для киян не складалась, як і загалом…. Після перерви додав загострень на лівому флангу атаки “Динамо” Георгій Ціташвілі, який замінив непомітного Шапаренка. Відразу кияни створили декілька гострих моментів.

На жаль, зазнав травми новачок Дуелян, якого вийшовшого на заміну самого замінили.

Загалом гра киян справляє невтішне враження і глядачів на трибунах “Олімпійського” стає все менше і менше. Тож, “Динамо” виходить в наступний раунд Ліги Європи з першого місця. І завершує сезон програшем.