“Динамо” – “Зоря” / 1:1

Кияни з самого початку гри контролювали м’яч та проводили гострі атаки. В першій небезпечній атаці Циганков з флангу навісив на Де Пена, але останньому не вдалось прицільно пробити по воротам. І вже в наступному моменті Віктор зробив простріл на Русина, який зрізав м’яч у ворота гостей. 1:0.

 

Далі сам Циганков мав можливість подвоїти рахунок, але голкіпер Зорі зробив гарний сейв. Надалі Динамо продовжувало атакувати, але не вистачало точності або везіння. Зоря відповіла лише двома неточними ударами.

Кияни гарно контратакували, Русин мав можливість подвоїти перевагу після пасу Буяльського, але нападник не зміг переграти Шевченка.

В другому таймі Бойку додалось роботи. Громов в притул пробивав по воротам, але невдало. Гості проводили навіси в штрафну, але позитивних результатів вони не приносили. Русин змарнував гарну спробу забити ще один мяч, один на один не зміг переграти Шевченка. А фінальну крапку в додатковий час поставив Сілас, який видовищним ударом зі штрафного зрівняв рахунок зустрічі.


В результаті нічиї у Динамо 62 очки (2 місце) і відставання від Шахтаря на 11 пунктів. Зоря з 39 очками посідає 4 місце.