ДИТЯЧІ ЛІКАРНІ НАЖИВАЮТЬСЯ НА ХВОРИХ ДІТЯХ

«ТА СКІЛЬКИ Ж ЦЕ БУДЕ ТРИВАТИ!!!?» – місцевий активіст

Дитячі лікарні й надалі наживаються на маленьких пацієнтах, сьогодні вже потрібно купити порошка, мила та багато хімії, а пакети для сміття то взагалі не оговорюється, на 5 днів лікування..а залишок?

Сьогодні до громадського активіста м.Кременчука звернулась мати, котра знаходиться на лікуванні з малими дітками, за словами матері список котрий потрібно купити при виписці з відділення (див. фото) то є нормою та видається кожному!

Активіст звертається до головної медичної сестри лікарні – «Шановна Людмила Михайлівна Цвелих то є нормою для «Вашої» лікарні, Ви ж Божилися, що цього не має, і всього вдосталь, але мабуть працівники інфекційного відділення цього не знають, бо знаходяться окремо від Вас?», обурився активіст.

Звернення адресоване до міського голови таке – «Вельмешановний Виталий Малецкий та Ольга Усанова Вам пакети для сміття та порошок теж потрібен?»

Артем Марченко пропонує місцевим ЗМІ підняти цю проблему знову, аби потреби лікарень та нажива на хворих дітках притихла, і поширити цю інформацію в мережі та на своїх ресурсах, бо це дійсно допомагає!