Forbes опублікував топ-10 вдалих і невдалих бізнесменів року

 

На першому місці в списку вдалих бізнесменів – засновник Amazon Джеф Безос. Його власність виросла майже на 28 міл’ярдів доларів і тепер складає больше 127 міл’ярдів, передає svoboda.org.

На другому місці в рейтингу вдалих бізнесменів – засновник японського бренду Uniqlo Тадасі Янаі. Він збільшив свій дохід на сім міл’ярдів доларів. В 2018 році дохід Янаі склав більше 27 міл’ярдів доларів.

На третьому місці – президент нафтової компанії ЛУКОЙЛ росіянин Вагіт Алекпєров. Його власність склала 19,5 міл’ярдів доларів. За рік вона збільшилась больше, ніж на 4,5 міл’ярдів.

Закривають п’ятірку лідерів медіамагнат Руперт Мьордок і один з головних акціонерів російської корпорації НОВАТЕК Леонід Міхельсон.

Рейтинг невдалих бізнесменів 2018 року очолює засновник і голова Facebook Марк Цукерберг. Він втратив майже 19 міл’ярдів доларів. Його багатство оцінюєтся в 52,5 міл’ярди.

На другому місці – засновник бренду Zara Амансіо Ортега. Він втратив більш 16 міл’ярдів доларів. Дохід засновника Zara в минулому році склав більше 59,5 міл’ярдів.

На третьому місці невдах – основний акціонер німецького виготовлення підшипників Schaeffler Георг Шефлер, втративший більше 10 міл’ярдів доларів. Його власність оцінюєтся в 35 міл’ярдів доларів.