“ГогольFest”-2018: Організатори оголосили повний лайнап музичної сцени

Організатори “ГогольFest”-2018 оголосили повний лайнап музичної сцени.

Під час заходу, який відбудеться з 27 квітня по 1 травня в Маріуполі, виступлять швейцарська група Kadebostany, Аліна Орлова, етно-гурт “ДахаБраха” і фрік-кабаре Dakh Daughters, а також представники сучасної української сцени – Ріаnобой, Vivienne Mort, Один в Каное, Sinoptik, Tik Tu, OY Sound System і соціальне лялькове кабаре ЦеШо.

Також буде працювати нічна сцена, на якій вже заявлені групи “Хамерман Знищує Віруси” та “Курган і Агрегат”, пізніше стануть відомі імена й інших учасників.

Вхід на всі виступи вільний.

Окрім музичної програми, заплановані насичені театральна і візуальна програми. Зокрема, будуть представлені: опера-реквієм “IYOV”, соціальний експеримент “Собача будка”, кінетичний перфоманс “… Але вітер …”, вистава-фарс “Король Убю”, чоловіча історія “Віталік”, вистави “Буна”, “Ресторан” Україна “”, “Ми Є”, перфоманс “Червоне весілля” і багато інші.

Спеціально для сімей з дітьми пройдуть вистави “Кіт, що гуляє сам по собі”, “Кольорові ігри” і “30 хвилин, щоб врятувати світ”.

“ГогольFest” – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва, заснований Владом Троїцьким. Нинішній фестиваль дістав назву [STARTUP] ГОГОЛЬFEST. Його мета – об’єднувати країну, будуючи культурні мости.

Організатори планують задіяти понад 10 локацій у центрі Маріуполя. За 5 днів у місті відбудеться понад 100 подій. Буде реалізовано дев’ять напрямів, серед яких театральна і музична програми, різні перфоманси, кіно, візуальне та літературне мистецтво.

Відзначимо, що раніше засновник фестивалю Влад Троїцький заявляв, що “ГогольFest”-2017 може стати останнім.