Грандіозний турнір WWFC 9 в Києві

14 грудня 2017 року в київському Палаці спорту (пл. Спортивна, 1) відбудеться грандіозний турнір зі змішаних єдиноборств від визнаного лідера українських ММА, міжнародної ліги World Warriors Fighting Championship – WWFC 9. Глядачі стануть свідками насиченого файткарду з 13-ти поєдинків за участі сильніших бійців з України, Германії, Чехії, Молдови, Грузії, Азербайджану, Франції, Австрії, Алжиру, Киргистану, а головною подією популярнішого бійцівського шоу України стануть два бої за титули чемпіона світу по версії WWFC.

Однією з особливостів події стане значно покращена VIP-зона, місця в якій для кращого огляду розташовуються амфітеатром, настрій свята подтримають модні DJ та MC, а також фуршет з кращими коктейлями від генерального партнера турніру – міжнародного бренда «Nemiroff». В цілому ж індивідуальний підхід до кожного VIP-гостя з сервісом найвищої категорії, починаючи прямо з входу до арени, забезпечить особливу атмосферу заглиблення в незабутнє шоу у відповідності з кращими світовими зразками.

«Болельщиков традиционно ждёт увлекательное спортивное зрелище, которое будет дополнено зажигательной шоу-программой. Мы не останавливаемся на достигнутом и стремимся с каждым новым турниром повышать качество наших ивентов, прислушиваясь в том числе и к пожеланиям публики. Так, на этот раз мы существенно переработали концепцию VIP-зоны, сделав её ещё более удобной и комфортабельной, – відмічає президент WWFC Володимир Тесля. – И всё же главными действующими лицами лиги WWFC остаются бойцы: 14 декабря первые защиты титулов предстоит провести нашим чемпионам, уже полюбившимся зрителям Сергею Спиваку и Светлане Гоцык. Схватки обещают получиться захватывающими и бескомпромиссными!»

І Співак, і Гоцик стали чемпіонами на липневому турнірі WWFC 7, виборовши вакантні титули в противостояннях з американцем Тревісом Фултоном і француженкою Самантою Жан-Франсуа. І якщо Сергію вдалося впоратися з маститим ветераном із Штатів вже в першій п’ятихвилинці, то Світлана на пару з Самантою влаштувала справжній безжальний марафон, примусивши суперницю здатися лише в фінальному п’ятому раунді.

Настав час для захисту регалій, і в головній події турниру «Полярный Медведь» Співак зустрінеться з представником Германії Бьорном Шмайдебергом на прізвисько «Газель». 37-річному арійцю не позичати досвіду: виступи в професійних ММА він почав ще в 2005 році, встигнув відмітитись участю в самих різних промоушенах.

Бьорна можна назвати різносторонім бійцем, з 12-ти своїх перемог він 4 виграл нокаутами, 4 прийомами, а ще 4 боя завершив на свою користь решенням суддів. В 2017-ці на його рахунку поки два поєдинка, в яких він раз виграв і раз програв. Причому проигравав не кому-небудь, а знаменитому японцю Сатоши Іші.

«Я не сторонник угроз и громких слов. Что я могу ждать от боя? Конечно же, победы!» – говорить Співак.

Українську «Птицу Феникс» Світлану Гоцик чекає зустріч з чешкою Сімоною Сукуповою на прізвище «Маленькое Зло». На перший погляд Сукупова, здавалось би, не викликає серйозної небезпеки. Але якщо врахувати, що серед її суперниць були й екс-претендентка на титул чемпіонки UFC Кароліна Ковалькевич, і інша відома представниця UFC Феліс Херіг, а також виступи в однозначно кращому жіночому промоушені Invicta FC.

«С завоеванием чемпионского титула всё осталось по-прежнему: я всё так же настраиваюсь показать зрелищный бой, так же настроена только на победу. Единственное, что изменилось: я стала больше тренироваться и больше работать над собой, – зізнається Світлана. – Так или иначе, я готова принять бой, готова к любым ситуациям, и как всегда полностью в этом поединке выложусь».

 

Повний файткард WWFC 9:

 

 1. Дмитро Красниіков (4-1; Україна) vs Денис Томуз (2-1; Молдова)

3 раунда по 5 хвилин у вазі до 84 кг

 

 1. Олексій Олійник (11-13; Україна) vs Морган Шар’є (7-5; Франція)

3 раунда по 5 хвилин у вазі до 66 кг

 

 1. Жумабек Актілек (8-6; Киргистан) vs Максим Ванелстрате (6-4; Франція)

3 раунда по 5 хвилин у вазі до 77 кг

 

 1. Михайло Одинцов (9-1; Білорусь) vs Кубанич Абдисалам (7-2; Киргистан)

3 раунда по 5 хвилин у вазі до70 кг

 

 1. Олександр Барабаш (6-1; Україна) vs Т.В.А.*

3 раунда по 5 хвилин у вазі до 57 кг

 

 1. Максим Рябовол (4-0; Україна) vs Магомед Ознієв (6-0; Австрія)

3 раунда по 5 хвилин у вазі до 66 кг

 

 1. Вугар Кяримов (8-3; Азербайджан) vs Мамаду Гуйє (9-3; Франція)

3 раунда по 5 хвилин у вазі до 66 кг

 

 1. Олександр Карпов (3-1; Житомир) vs Абледь Рахман Дріаі (1-0; Алжир)

3 раунда по 5 хвилин у вазі до 84 кг

 

 1. Андрій Красніков (13-3; Україна) vs Бекболот Абдилда (6-1; Киргистан)

3 раунда по 5 хвилин у вазі до 66 кг

 

 1. Михайло Котруце (7-1; Молдова) vs Алтинбек Мамашев (8-0; Киргизстан)

3 раунда по 5 хвилин у вазі до 77 кг

 

 1. Роман Долидзе (3-0; Грузія-Україна) vs Хосе Августин Хименес Гарсіа (4-3; Іспанія)

3 раунда по 5 хвилин у вазі до 93 кг

 

 1. Світлана «Птица Феникс» Гоцик (9-3) vs Сімона «Маленькое Зло» Сукупова (6-5; Чехія)

Бій за титул чемпіонки світу по версії WWFC у вазі до 52 кг

 

 1. Сергій «Полярный Медведь» Співак (7-0; Україна) vs Бьорн «Газель» Шмайдеберг (12-7-1; Германія)

Бій за титул чемпіона світу по версіїWWFC у вазі вище 93 кг