Група O.Torvald прем’єрою нового кліпу встановила рекорд України

Український рок-гурт O.Torvald 13 березня представила новий кліп до пісні “Ліхтарі” на найбільшому медіафасаді країни – київському ТРЦ Gulliver. Цю подію було внесено до Національного реєстру рекордів.

“Приємно, що в нашій країні постійно встановлюються нові рекорди. Так, сьогодні ми зареєстрували рекорд “Перший відеокліп, показаний на медіафасаді”. Всі наші рекорди входять в нашу книгу рекордів, що випускається та презентується на початку наступного року”, – розповіла Лана Вєтрова, керівник Національного реєстру рекордів України.

За словами фронтмена групи Євгена Галича, прем’єра була для музикантів дуже символічною. “Найбільший екран – і ще більша любов до фанатів. Гурт О.Torvald вирішив зібрати всіх своїх друзів, шанувальників та “своїх людей”, щоби абсолютно кожен охочий отримав можливість долучитися до заходу”, – сказав він.

Галич також додав, що ця пісня саме про любов до фанатів, а кліп став сюрпризом для них перед від’їздом групи в європейське турне. “Ідея виникнення пісні народилась у мене на концерті. “Ліхтарі” – це “наші люди”, які на концертах вмикають ліхтарики на телефонах та підспівують хором із нами. Ці моменти для нас є дуже цінними”, – сказав музикант. Він також подякував ТРЦ Gulliver за можливість реалізувати прем’єру відео таким масштабним чином.

Для зйомок кліпу “Ліхтарі” був використаний 121 світлодіод. З їх допомогою формувалася конструкція для створення спеціального освітлення в кадрі.