Insider покинули всі журналісти

З інтернет-видання Insider, власником якого є бізнесмен Олексій Тамразов, пішла уся команда.

Про це журналісти повідомили у Facebook. Зокрема головний редактор Insider Тетяна Ніколаєнконаписала, що з видання пішли усі журналісти та зазначила, що звільнення не коментуватиме.

«Вчора був останній день моєї роботина Insider. Всі мої пішли зі мноюНіяких понтових заяв не будеЯк і коментарівСкажімо такМері Поппінс не була рада залишати близюківАле вітер змінивсяТепер я буду нянчити інших близнюків. Au revoir! Дякую Oleksii Tamrazov, я була вільна робитищо хочу!» – написала вона.

Нагадаємо, у вересні 2018 року стало відомо, що Генеральна прокуратура України наклала арешт на внесок 8 млн грн до статутного фонду ТОВ «Всеукраїнська медіа група» (видання Insider), власником якої є Олексій Тамразов. Наразі бізнесмена судять за спробу дати хабар у розмірі 200 тис. доларів прокурору ГПУ Костянтину Кулику. Затриманий вважає, що його підставили.

23 серпня Печерський районний суд Києва відпустив його під заставу у 20 мільйонів гривень. 3 вересня адвокати Олексія Тамразова направили до Апеляційного суду Києва скаргу щодо запобіжного заходу у вигляді 20 млн грн застави.