Історія львівського пса Дієза зворушила користувачів мережі

Біля торгового-розважального центру “Forum Lviv” автомобіль збив бродячого пса. Він би помер від травм і переохолодження, якби не львів’яни.

Це сталося ще 23-го березня. Перехожі пошкодували пораненого пса. Одна з працівниць ТЦ “Форум Львів” організувала рятувальну операцію, викликала співробітників ЛКП “Лев” і залишалася із собакою доти, поки його не забрали. Спільнота собачників Львова в цей час зібрала і перерахувала на благодійний рахунок підприємства необхідну суму для лікування.

 

Працівники ЛКП “Лев” пізніше повідомили, що собаці надали необхідну медичну допомогу. На щастя, переломів і серйозних ушкоджень внутрішніх органів у нього не виявили.

“За характером дуже хороший, ручний, має хороший апетит. Вилікуємо, доглянемо, може буде комусь чудовий друг”,

– пообіцяла в той день львівським собачникам керівник ЛКП “Лев” Оксана Кошак.

Пізніше працівники підприємства опублікували фотографію задоволеного Дієза (так його назвали). Він зовсім не був схожий на того нещасного пса, якого знайшли під “Форумом”.

 

Але найцікавіше в цій історії сталося потім. 10-го квітня, після того, як собаку вилікували, постригли, підгодували і зареєстрували, його вивезли на місце, де знайшли (так зазвичай роблять, якщо тварину не вдається прилаштувати).

Яке ж було здивування працівників ЛКП “Лев”, коли три дні по тому вони прийшли на роботу і побачили Дієза під воротами підприємства! Пес махав хвостом і стрибав на радощах, а коли вхід відкрили, то шмигнув на територію і всім своїм виглядом показав, що йти не збирається.

 

“Який розумний хлопець, знає де йому добре. Пожаліли і дали йому ще декілька днів перетримки. Може за цей час зможемо прилаштувати”,

– повідомила директор ЛКП “Лев” Оксана Кошак.

Користувачів мережі здивувала і зворушила історія цього львівського пса.

“Яка відданість! Людям її так бракує”,

“Море позитиву отримуєш, коли бачиш таку щасливу моську. Це того вартує. Він обов’язково дочекається своїх господарів. Він це заслужив”,

“Йому обов’язково пощастить”,

– пишуть вони.

Тому, якщо вам потрібен відданий, добрий друг, який вас знайде, навіть якщо між вами буде багато кілометрів, звертайтеся в ЛКП “Лев” +38 (068) 535-45-45.