Ivan NAVI відкриє сьому церемонію вручення премії YUNA «Найкращі в музиці»

За традицією церемонії YUNA – концерт відкривають артисти, яким вручають спеціальну нагороду «За особливі досягнення». Цього ж року честь відкрити церемонію організатори премії надали виконавцеві Ivan NAVI. Молодий артист всього за півтора року на сцені є вже дворазовим номінантом професійної премії YUNA. У минулому році Ivan NAVI був заявлений в номінації “Відкриття року”, а в 2018-тому – музичні та медіа експерти номінували Ivan NAVI в категорії “Найкращий виконавець” разом з українськими виконавцями: MONATIK, Іваном Дорном, Сергієм Бабкіним та Арсеном Мірзояном.

“Для мене велика честь відкривати церемонію YUNA « Найкращі в музиці ». Це водночас велика відповідальність і важлива місія – з першого номеру налаштувати всіх на правильні вібрації і створити атмосферу максимального релаксу як для музикантів, так і для глядачів, – прокоментував Ivan NAVI.

Режисером номеру Ivan NAVI на пісню “Тимчасовий релакс” стане Герман Ненов, з яким артист співпрацював і на минулорічній церемонії вручення премії YUNA. Саме тоді Ivan NAVI дебютував зі своїм першим хітом “Такі молоді”, а в музичному номері символічно передав атмосферу народження української музики.

Нагадаємо, сьома церемонія вручення премії YUNA “Найкращі в музиці” відбудеться 26 лютого в Палаці “Україна”.