Катар готовий надати Україні скраплений газ, – Порошенко

Катар готовий надати Україні скраплений газ. Про це повідомив президент України Петро Порошенко, передає прес-служба президента.

“Ми домовилися про те, що Катар готовий надати нам скраплений газ”, – сказав президент України.

Також він повідомив, що постачання катарського природного скрапленого газу можливе через термінал у Польщі, а також за турецьким маршрутом через Босфор.

Глава держави зауважив, що переговори з цього питання відбудуться вже найближчим часом.

Президент також підкреслив, що “ці джерела постачання скрапленого газу від надійного партнера України – Катару створять унікальні можливості підвищення нашої енергетичної безпеки”.

Президент висловив впевненість у тому, що візит до Катару створить “потужний поштовх, який значно активізує співпрацю України з країнам Затоки і зокрема з Катаром та Кувейтом”.

Нагадаємо, Україна та Катар підписали угоду про взаємне скасування візових вимог.

За результатами переговорів президента України Петра Порошенка та еміра держави Катар шейха Таміма бін Хамада Аль Тані 20 березня підписано низку угод про економічне, торговельне співробітництво та сприяння інвестиціям.

Зазначимо, що Порошенко в межах робочого візиту відвідав 18 березня Кувейт, в результаті чого було досягнуто угоди про двостороннє співробітництво в оборонній, науковій і спортивній галузях.