Кіберполіція викрила 16-річного хакера в продажу акаунтів та паролів від електронних гаманців

Оперативники з Департаменту кіберполіції Національної поліції України спільно з працівниками поліції Харківщини викрили 16-річного хлопця в продажу акаунтів та паролів від електронних гаманців. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що правоохоронцями було виявлено сайт kamyn9ka[.]com з адміністративною панеллю шкідливого програмного забезпечення Azorult, яке призначене для крадіжки персональних даних. На жорсткому диску його комп’ютера виявлено понад тисячу акаунтів як громадян України, так і іноземних користувачів мережі.

За фактом незаконного втручання в роботу комп’ютерів та комп’ютерних мереж поліція розпочала кримінальне провадження. Вирішується питання щодо оголошення молодику про підозру.

Нагадаємо, Кіберполіція викрила хакера, який ламав персональні сторінки і вимагав гроші за їхнє розблокування. Використовуючи фейкові сторінки та електронні листи нібито від адміністрації Instagram, зловмисник отримував доступ до акаунтів, вимагаючи 10 тис. грн за те, щоб їх розблокувати.