Кличко: Наше завдання, аби кожен турист, який відвідує столицю, розповів вдома про чудове місто Київ

Столична влада готується цьогоріч відкрити кілька оновлених туристичних об’єктів, які допоможуть залучити більше туристів до Києва. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко в ефірі телеканалу “Київ”, повідомляє прес-служба. За його словами, тільки в травні місто відвідають десятки тисяч гостей, які приїдуть подивитися фінал Ліги чемпіонів УЄФА.

“26 травня відбудеться фінал Ліги чемпіонів. Ми очікуємо багато туристів. Наше завдання – аби кожен з них, повернувшись додому, розповів, яке чудове місто Київ. Туристична галузь – одна з прибуткових статей кожного міста. Торік нашу столицю відвідали півтора мільйона туристів. Цьогоріч ми очікуємо два з половиною мільйони гостей. Я переконаний, що Київ має великий туристичний потенціал, і ми його розвиваємо, – зазначив Кличко. – Цього року буде оновлено, зокрема, Володимирську гірку, Алею художників, Пейзажну алею. Ми скоро будемо відкривати дуже красиві сходи від Пейзажної алеї до урочища Гончари – Кожум’яки. Облаштуємо територію довкола Андріївської церкви”.

Мер столиці нагадав, що кожен турист у середньому витрачає в Києві 150 дол. на добу. І ці кошти – теж інвестиції в економіку столиці.

Також, за словами Кличка, чимало гостей приїде до міста восени, коли Київ прийматиме 56-й Конгрес Світової боксерської Ради (WBC). Такий великий боксерський захід в Україні відбудеться вперше.

“Ми очікуємо на візит багатьох гостей, а також понад 600 учасників Конгресу з понад 100 країн світу – зірок боксу, промоутерів, суддів та спортивних функціонерів. Це ще одна прекрасна можливість залучити більше гостей до Києва, презентувати наше місто. І моя місія, як мера столиці, – робити все, аби до нас приїжджало якомога більше людей”, – зазначив Віталій Кличко.