Кличко: Цього року Київ готується приймати важливу подію у світі боксу – 56-й Конгрес WBC

Київ готується восени зустрічати учасників 56-го Конгресу Світової боксерської ради (WBC), який в Україні відбудеться вперше. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко, повідомляє прес-служба.

“З 30 вересня по 5 жовтня 2018 року в столиці України зберуться зірки світового професійного боксу, президенти федерацій з країн – членів WBC, промоутери, судді та спортивні функціонери, – відзначив Кличко. – Така подія відбудеться в нашій країні вперше. І ми готуємося провести захід на найвищому рівні, гідно презентувати Київ та Україну”, – наголосив мер столиці.

Усього до Києва з’їдуться більш ніж 600 учасників конгресу з понад 100 країн світу. Серед очікуваних заходів не тільки офіційні зустрічі та обмін досвідом. Організатори обіцяють також цікаву програму з неформальним спілкуванням та благодійними акціями, а також планують ознайомити учасників та гостей конгресу з українською культурою і традиціями, продемонструвати їм справжню українську гостинність.

Проведенню конгресу сприяє столична влада. Мер Києва, “вічний чемпіон” WBC Віталій Кличко особисто домовлявся з керівництвом WBC щодо залучення цього важливого заходу до столиці України.