Концепт нижньої білизни для військовослужбовців-жінок розробили у ЗСУ. ФОТОрепортаж

У Збройних силах України розробили концепт нижньої білизни для військовослужбовців-жінок.

Як інформує ГВК, про це в Facebook повідомило Головне управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України.

“На сьогодні в лавах ВСУ проходять військову службу майже 24 000 військовослужбовців-жінок, з яких 2916 офіцерів (з них 42 полковники). Розробка відповідного речового забезпечення для такої кількості жінок – не на останньому місці серед завдань нашого Головного управління” – йдеться в повідомленні.

“У виготовлених виробах ми не дивилися на тканину і колір, це все ж дослідний зразок. На якому відпрацьовується ергономіка, посадка виробу на фігурі, зручність проведення операцій у різних положеннях під час виконання завдань у польових умовах і в повсякденній діяльності в пунктах постійної дислокації”, – відзначили в Головному управлінні розвитку і супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України.

Раніше перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко 27 вересня заявляла, що в ЗСУ станом на 5 вересня проходить військову службу 23 771 військовослужбовець-жінка, з них на посаді офіцерів – 2916 жінок, полковників – 42 жінки.

Концепт нижньої білизни для військовослужбовців-жінок розробили у ЗСУ 01
Концепт нижньої білизни для військовослужбовців-жінок розробили у ЗСУ 02

Концепт нижньої білизни для військовослужбовців-жінок розробили у ЗСУ 03

Концепт нижньої білизни для військовослужбовців-жінок розробили у ЗСУ 04Концепт нижньої білизни для військовослужбовців-жінок розробили у ЗСУ 05Концепт нижньої білизни для військовослужбовців-жінок розробили у ЗСУ 06

Концепт нижньої білизни для військовослужбовців-жінок розробили у ЗСУ 07

Концепт нижньої білизни для військовослужбовців-жінок розробили у ЗСУ 08