Концерт LP в Києві

12 грудня в столичному Палаці Спорту в рамках світового турне в підтримку альбому “Lost On You” відбудеться концерт Лаури Перголіцці (Laura Pergolizzi), виступаючої під ініціалами LP – американської співачки, автора-виконавця, автора пісень для таких виконавців як Ріанна, Крістіна Агілера, Backstreet Boys та інших.

Хіт співачки під назвою «Lost on you» вже котрий місяць ротується на всіх радіостанціях і став першим кроком до знайомства Європи з прекрасною і талановитою Лаурою! І слід зазначити, що це знайомство відбулося більш ніж успішно: як мінімум в українську столицю за цей рік LP їде вже вдруге!

Насамперед потрібно відзначити, що концерт буде насиченим – Лаура Перголіцці  зарядить вас такими емоціями, що після концерту захочеться творити і перевертати світ з ніг на голову! Енергійна і закохана в музику, вона знає, як тримати публіку в приємному гіпнотичному стані. Лаура зізналася, що хіт «Lost on you» присвячений подрузі серця, з якою сьогодні у них тільки спільні спогади. А у нас з ними обома – спільна пісня, яку вже не знає тільки глухий. Творчість Лаури Перголіцці (Laura Pergolizzi) – це душевні пісні, якісна музика, взаємодія з глядачем і слухачем.