“КременчугToday” УДОСКОНАЛЮЄ НАВИЧКИ НАКЛЕПУ – РОБОТА КЛОУНІВ ЦИРКУ В МІСТІ ПРОЦВІТАЄ

Вже вкотре видання «КременчугToday» намагається принизити та надати неправдиві дані, інформацію про народного борця за справедливість – депутата міської ради Піддубну Оксану Миколаївну. І це у них виходить, але з елементами циркового мистецтва.

Депутат міської ради Піддубна О.М. мабуть єдина в місті незалежна політик, котра бореться за зниження тарифів котрі встановлені міською владою задля збагачення своїх потреб та ставлячи людей «на коліна» і надавати не посильні платіжки за комунальні плажеті.

Сьогодні КременчукТудей (отримавший в місті милозвучну назву БРЕДТУДЕЙ) відправив депутата до Америки – інформація не правдива, пані Піддубна до Америки не збирається, проживає в місті Кременчук, а із закондоном її повзв’язує лише чоловік, котрий в даний момент знаходяться на заробітках, та заробляє кошти аби оплатити ті ж самі непосильні комунальні платежі своєї дружини, оскільки депутат міської ради Піддубна не отримує заробітної плати від своїх повноважень, що не можна сказати про мера та його заступників, котрим оплатити «комуналку» із заробітною платою понад 60 тис.грн. не вдарить по карману.

Смонтоване відео «вдалими операторами», що ніби пані Оксана їде закордон, то повідомляємо, боротися самій у владі котра проти мешканців, сам депутат не може, їй потрібна підтримка, а якщо на виборах не буде підтримки від мешканців «Я буду змушена виїхати закордон, бо платити такі тарифи і одній виступати в судах та на мітингах не має сенсу, потрібна підтримка мешканців», до того ж, в даний момент на депутатку йде провокаційна компанія, щодо приниження, перешкождання та погроз з приводу її діяльності на шляху зниження геноцидних тарифів, бо як стало відомо, не всі можновладці готові бути з народом, на відміну від вибраного громадою депутатом!

За останній тиждень на шляху діяльності пані Піддубної – перешкода за перешкодою, тариф росте, а влада намагається прибрати з дороги дієві методи боротьби, запускаючи в дію «ботів» та «знайомих людей», але за свовами пані Оксани – боремося до кінця, аби працювати та жити в рідному місті було комфортно, з доступними тарифами та цінами, і за кордон їхати нікому не доведеться.


Артем Марченко