Куди буде літати Ryanair з України

Ірландська авіакомпанія-лоукостер Ryanair відкрила 10 нових маршрутів з Києва і 5 — зі Львова. Про це повідомляє прес-служба аеропорту “Бориспіль”.

Зокрема, з Києва літаки будуть літати за напрямком до Барселони, Братислави, Гданська, Кракова, Лондона Станстед, Познані, Стокгольма, Вільнюса, Варшави, Вроцлава. Зі Львова – до Дюссельдорфа, Кракова, Лондона Станстед, Меммінгена і Варшави.

Планується, що за рік компанія буде перевозити 800 тис. пасажирів.

Згідно із зимовим розкладом, з Києва до Барселони відкриють 4 рейси на тиждень, до Братислави – 3, до Гданська – 2, до Кракова – 3, до Лондона Станстед – 5, до Познані – 2, до Стокгольма С – 3, до Вільнюса – 3, до Варшави М – 4 і до Вроцлава – 3.

Зі Львова відкриваються рейси до Дюссельдорфа W – 3 на тиждень, до Кракова – 3, до Лондона Станстед – 3, до Меммінгена – 2, до Варшави М – 3.

За словами CEO Ryanair Майкла О’Лірі, упродовж наступних року-півтора планують збільшити кількість рейсів до 30-40.

Нагадаємо, сьогодні, 23 березня, керівництво аеропортів “Бориспіль” і “Львів” підписало договори про початок польотів з ірландською компанією-лоукостером Ryanair. Очікується, що перші польоти з Києва та Львова буде здійснено в жовтні нинішнього року, а за перший рік роботи Ryanair планує перевезти на українських напрямках близько мільйона пасажирів, 40% з яких, за прогнозами перевізника, будуть європейцями.