Kyivstar ТОТАЛЬНО ГРАБУЄ УКРАЇНЦІВ – ЗМІНА ТАРИФІВ

В чергові скандали потрапляє телекомунікаційна компанія Kyivstar. Причиною останнього стало не перше закриття тарифів і переведення абонентів на інші, більш дорогі, але менш якісні. Користувачі перебувають у дикій люті, так як їх обкрадають на тому, чим вони користуються кожен день і що не можна просто припинити використовувати – на мобільних телефонах.

Абоненти називають “Київстар” і його власників злодіями, а також закликають повернути їм вкрадені гроші, припинити грабіжницьку аферу, повернути ті тарифні плани, які у людей були і які змінили без попиту.

Багато людей постраждало в зазначеному обмані, які крім всього іншого виявили та значительне огріхи в роботі інтернету і всі вони поспішають висловити свою невдоволення:

З мене 75 грн деруть за 4 G. реально 2 G!!!”, “Київстар всіх задовбав, але кількість користувачів не зменшується”, “раніше хоча б можна було зв’язатися з оператором .без проблем … ну тепер спробуй … легше небіжчика підняти з могили.”, “Одним словом … Поступово скурвився київстар..за те запитати і немає в кого..всі в тіні.”, “Зажрались вже давно.”, “ЩО ХОЧУТЬ , ТЕ Й ТВОРЯТЬ ІДІОТИ.”, “Київстар” – грабіжник! А що ще Ви вигадаєте, щоб обдерти тих пенсіонерів, які мають мобільний тільки для того, щоб натиснути одну кнопку виклику?

Багатьом абонентам стало цікаво й те, хто є генералным директором компанії. Так як ним виявився уродженець Єкатеринбурга – Петро Чернишов, то нова хвиля злості не змусила себе довго чекати: “От нарила в неті. Київстару власник з кацапстану, виявляється”, “І це ми спонсоруємо окупантів. Все, переходжу на іншого оператора.”, “Погано, що номер потрібно міняти“.


Артем Марченко “Знай“