Лиса, багата, мудрована: топ-10 головних ялинок-красунь України

Головна ялинка України розташована в Києві на Софійській площі. На неї повісили 3,6 км неонових гірлянд. А з самим деревом створена особлива інсталяція – амфітеатр під казковим “зоряним небом” з 33 км гірлянд. Ялинка щодня змінює колір, а 31 грудня дерево підсвічуватимуть всіма кольорами веселки.

Хвилювання з приводу “лисої” ялинки виявилися марними.

Львів випередив усіх: там офіційне відкриття ялинки відбулося 18 грудня. На площі перед Оперним театром височіє 18-метрова красуня в стриманому стилі: тільки монохромні прикраси, витончена ілюмінація. Виглядає дорого.

Луцька ялинка претендує на звання найоригінальнішої. 14-метрова конструкція з кульок має слугувати показником прогресу та інноваційності міста.

В Івано-Франківську штучну 18-метрову ялинку прикрасили 3D-ілюмінацією, інших іграшок на ній немає.

У Харкові намудрували з ілюмінацією. Там ялинка не тільки переливається різними кольорами, на ній станцював пес на честь року собаки.

В Одесі 20-метрова штучна ялинка прикрашена гірляндами загальною протяжністю 4 км.

Ялинка в Миколаєві виглядає ніби на дитячому малюнку. Вся прикрашена зеленими гірляндами, на ній також світяться бантики й сніжинки.

Головна ялинка Черкас

Ялинка у Запоріжжі

А от Дніпро відстає від усієї країни. Там відкриття головної ялинки заплановане аж на 22 грудня. До 18-метрової красуні вже протягнули гірлянду, лишилося тільки прикрасити іграшками й дощиками.

Politeka вже повідомляла, де й за скільки можна купити ялинку в Києві
Джерело: Politeka