Матчева зустріч з кікбоксингу ВАКО – Україна / Польща

27 травня в Event Hall Freedom відбудеться грандіозна подія для любителів спорту. Організатори запрошують всіх бажаючих на матчеву зустріч з кікбоксингу ВАКО, де їх чекає захоплююче протистояння найсильніших спортсменів!. На татамі зустрінуться збірні України та Польщі.

Організатори заходу – Національна федерація кікбоксингу ВАКО і Ліга WIZARD PROMOTION. Це значуща подія не тільки тому, що між собою змагатимуться дві країни. Це будуть поєдинки чемпіонів: по десятку бійців з кожного боку зустрінуться на татамі один з одним в розділі кік-лайт. Чия ж команда в кінці кінців здобуде перемогу? Вас чекають цікаві бої, адже в боротьбі за чемпіонство будуть представлені кращі з кращих від кожної з країн!

Кікбоксинг – досить молоде єдиноборство, що поєднує в собі і удари ногами, запозичені в східних єдиноборствах, і кулачну техніку європейського боксу. До речі, цей вид бойового мистецтва на сьогоднішній день дуже цінується серед військових. Вони стверджують, що це найбільш ефективний вид рукопашного бою і його сила в простоті. Згадайте перші бойовики родом з дитинства і юності: молодий Жан-Клод Ван Дамм штабелями укладав своїх ворогів. І робив він це переважно трюками, взятими з кікбоксингу!

Єдиноборство зародилося в 1960-х роках, а вже в 1976 році була утворена Всесвітня асоціація організацій кікбоксингу (WAKO) в Європі, яка і встановила положення і правила єдиноборства.