На Україну насувається циклон: Очікуються сильний дощ, мокрий сніг та ожеледь

В Україні 8 і 9 лютого очікується ускладнення погодних умов. За даними Укргідрометцентру, це пов’язано з впливом активного циклону в країні, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Так, у четвер, 8 лютого, в Одеській, Миколаївській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській областях буде сильний дощ, мокрий сніг, місцями ожеледь і налипання мокрого снігу.

У п’ятницю, 9 лютого, в Івано-Франківській, Чернівецькій, Хмельницькій, Вінницькій, Житомирській, Черкаській, місцями Київській і Чернігівській областях сильний сніг, мокрий сніг, налипання мокрого снігу, хуртовини (приріст снігового покриву 10-20 см), на дорогах ожеледиця.

У Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській областях сильний дощ і мокрий сніг. Цими днями по всій Україні прогнозується посилення вітру до 15-20 м/с.

“Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг, роботи електричних мереж, комунального господарства в більшості областей країни (крім південних). Закликаємо бути обережними в цей період і враховувати попередження синоптиків!” – відзначили в ДержНС.

Раніше повідомлялося, що в Україні протягом тижня з 5 по 11 лютого буде різка зміна погодних умов – на початку тижня в деяких регіонах прогнозують сніг і похолодання до -16 градусів, однак з четверга в Україні знову потеплішає.