Насіров назвав єдиного винуватця свого «незаконного звільнення»

Насіров звинуватив Олександра Данилюка у клопотанні про його звільнення

Роман Насіров заявив про безпосередню причетність колишнього міністра фінансів Олександра Данилюка і до його відсторонення від виконання обов’язків голови ДФС, і до незаконного звільнення.
Про це нещодавно поновлений на посаді за рішенням суду голова Державної фіскальної служби Насіров розповів в ефірі програми на телеканалі ZIK.

Насіров пригадав, що «вигадана, незаконна, політизована справа» НАБУ проти нього розпочалася у березні 2017-го.

«Вночі в лікарню приїжджають і намагаються вручити мені підозру. А на 9 ранку Олександр Данилюк (міністр фінансів 2016-2019 років, – ред.) подає до Кабміну клопотання про відсторонення мене від виконання обов’язків у зв’язку з проведенням слідчих дій. Вам будь-який юрист прокоментує, що такої процедури нема! Але Кабмін відсторонює мене від виконання обов’язків. Хоча зробити це можна тільки за рішенням суду і тільки на два місяці. Але все ж я був незаконно відсторонений від виконання обов’язків», – підсумував політик.

Відтоді минуло два місяці, але Кабмін, на здивування Насірова, так і не поновив його на посаді голови ДФС.

«Минає ще час – нічого не робить. І потім у січні тодішній міністр Данилюк подає ще одну пропозицію – про моє звільнення. Хоча такий документ може подати лише Прем’єр-міністр і тільки після розслідування – дисциплінарного провадження, яке може бути розпочате Нацдержслужбою. Такого дисциплінарного провадження не було та й Кабмін подав до суду листа, де Нацкомісія з питань держслужби повідомила, що підстав для дисциплінарного провадження щодо мене немає», – обурюється екс-нардеп.

Попри відсутність законних підстав для звільнення, зауважує Насіров, рішення було винесено.

«Мене не запитали нічого, не провели ніякого розслідування», – додав гість програми.

Нагадаємо, 11 грудня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконнимзвільнення Романа Насірова з посади голови ДФС.

Представник прем’єр-міністра Володимира Гройсмана в парламенті Вадим Денисенко повідомив, що уряд буде оскаржувати поновлення Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби.

Також в уряді заявляли, що наразі в них немає офіційного судового рішення по відновленню Романа Насірова на посаді голови ДФС.