Нацполіція спланує свою роботу лише після соцопитування громадян

Про це повідомлив голова Національної поліції України Сергій Князєв на розширеній нараді керівництва Національної поліції, інформує прес-служба відомства.

“Плани роботи на 2019-й рік ми будемо складати з розрахунку аналізу довіри населення у вашому районі. Це – один із основних індикаторів. Цікавить рівень довіри і усунення тих причин, які виявить соціологічне дослідження”, – наголосив Князєв.

У відомстві розроблено проект наказу, що передбачає процедуру оцінки роботи поліції. Крім того, цим наказом визначено індикатори, за якими незалежна соціологічна служба здійснюватиме дослідження.

Анкета розроблялася на основі досвіду польських колег у взаємодії з вищими навчальними закладами системи МВС, Інститутом соціології Національної академії наук, Державним науково-дослідним інститутом МВС, Громадською радою при МВС. Крім того, до процесу долучилися посольства Польщі та Канади в Україні, а також фахівці Консультативної місії Європейського Союзу.

Анкета містить 33 питання, що дозволяють визначити думку та ставлення громадян як до роботи органів та підрозділів поліції, так і щодо відчуття безпеки на території, де проживають респонденти.