Ні дня без проблем: новий гаджет Google розчарував користувачів

Компанія намагається виправити неприємну помилку

Компанія Google разом зі смартфонами Pixel третього покоління представила свою першу бездротову зарядну станцію Pixel Stand, яка здатна заряджати смартфони за рекордно короткий час. Крім того, що пристрій уміє заряджати смартфони, воно має і ряд додаткових функцій. Наприклад, при установці на станцію смартфон може включити режим фоторамки, календаря і так далі. Таким чином на столі буде гарний аксесуар, який не буде кидатися в очі.

Проте і з цим пристроєм Google не вдалося уникнути проблем. Як повідомляють деякі власники Pixel Stand, при установці смартфона на станцію, наприклад, не активується режим фоторамки, хоча в налаштуваннях все вибрано вірно. Таким чином девайс розчарував користувачів, які придбали його.

Деяким допомагає перезавантаження, але через час проблема знову повертається. Поки що спроби вирішити питання з техпідтримкою Google успіхом не увінчалися. Наскільки масова проблема, сказати складно, адже і обсяги продажів Pixel Stand в рази менше, ніж у смартфонів. Будемо сподіватися, що проблему вирішать за допомогою оновлення, а не відкликанням продукції і подальшим обміном.