Новий гвинтокрил «Мотор Січі» назвуть на честь Олега Ляшка

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко домовився про надання 400 мільйонів гривень держзамовлення «Мотор Січі».

Приємною новиною політик приїхав поділитися із колективом підприємства в Запоріжжя.

«Днями мав розмову з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Він дав гарантії, що у бюджеті наступного року 400 мільйонів гривень буде спрямовано на держзамовлення на виготовлення вертольотів для пожежників.

Звичайно, хотілося б не 400 мільйонів, а 4 мільярди, але і це супер. Це перше держзамовлення для «Мотор Січі» за 26 років Незалежності. І це дуже важливо, адже коли купується техніка закордоном, забираються робочі місяця, зарплати та могутність українців», – розповів Ляшко.

«Мотор Січ» – це одне з провідних підприємств у світі з випуску авіаційних двигунів для літаків та вертольотів, а також промислових газотурбінних установок. Його продукція експлуатується більш, ніж у 120 державах. Олег Ляшко наголосив, що «Мотор Січ» – це приклад для всієї країни.

«Так, як директор «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв залучає іноземних інвесторів в Україну, – приклад для всіх інших. Ці інвестори вкладають гроші в підприємство, в нові розробки, в модернізацію виробництва, в робочі місця. Нехай й інші вчаться на прикладі «Мотор Січі», як залучати інвесторів, які не вирізають підприємства і продають їх на металобрухт, а вкладають в них гроші», – підкреслив народний депутат.

Олега Ляшка разом із однопартійцями Віктором Галасюком та Сергієм Скуратовським зустріли на підприємстві тепло. Розповіли, що новий гвинтокрил назвуть на честь Ляшка, а також подарували першу срібну медаль, яку випустили до 110-річчя «Мотор Січі».

«Буде трамвай у Запоріжжі Ляшка, тепер ще й вертольот Ляшка. Дякую вам за це. «Мотор Січ» – це потужність, надійність, сучасні технології та інтелект. Це надзвичайно важливе підприємство для нашої країни. Тому для мене велика честь бути тут!», – розчулився політик.