НСК “Олімпійський” закрився на два місяці через підготовку та проведення фіналу Ліги чемпіонів

У зв’язку з підготовкою та проведенням матчу фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2017/2018 років, що відбудеться 26 травня, НСК “Олімпійський” із 14 квітня по 5 червня закриває стадіон. Про це 21 березня повідомляє офіційний сайт спорткомплексу.

“На стадіоні незабаром почнеться активна фаза підготовки до футбольного свята світового масштабу. У зв’язку з цим, а також безпосереднім проведенням самого матчу фіналу, з 14 квітня по 5 червня 2018 року включно, НСК “Олімпійський” буде закритий для проведення будь-яких заходів, також не будуть відбуватися екскурсійні тури та спортивні тренування”, – йдеться у повідомленні.

Оновлений НСК “Олімпійський” відкриють 6 червня.

Раніше повідомлялося, що в Києві під час проведення фіналу Ліги чемпіонів УЄФА в районі НСК “Олімпійський” буде заборонено рух транспорту.

Нагадаємо, 15 вересня 2016 року на конгресі УЄФА в Афінах було прийнято рішення, що фінальний матч футбольного турніру Ліги чемпіонів сезону 2017/2018 відбудеться на стадіоні НСК “Олімпійський” в Києві. 15 березня 2018 року офіційний сайт УЄФА відкрив портал для придбання квитків на фінал Ліги чемпіонів.