26 жовтня у Палаці Спорту – карколомна і чарівна, головна блондинка України, Оля Полякова! Прем’єра нової концертної програми «Королева ночі». Не пропустіть!
 
Попередні шоу співачки – «Оля Полякова» і «На біс» – мали величезний успіх. Артистка тричі збирала аншлаг у Палаці Україна і провела наймасштабніший тур по 63 українських містах. А на своїх телеекранах концерти поп-зірки подивилися більше 15 мільйонів глядачів. Шоу Олі Полякової транслювалося в онлайн-кінотеатрі megogo, а також на особистому YouTube-каналі співачки. Але навіть настільки грандіозні масштаби не змогли вгамувати спрагу всіх шанувальників артистки.
 
А шоу, у свою чергу, було відзначено номінацією «Краща творча концепція заходу» (за версією Ukrainian event awards VII 2017) і ввійшло до Книги рекордів України. Тепер Оля Полякова презентує нову програму, створену із застосуванням високих технологій і що відображає новітні режисерські рішення. Буде ще більше вражаючих постановок, неймовірних образів і живого гумору. Чудовий настрій і море яскравих емоцій – гарантовано!