Петиція про відставку Авакова набрала більше 20 тисяч голосів

Петиція про відсторонення міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з посади з подальшим звільненням опублікована на сайті президента 2 червня. Станом на 5 червня петиція набрала 20 тис. 17 голосів.

Петицію «Про негайне відсторонення від виконання службових обов’язків з наступним звільненням з посади міністра внутрішніх справ Авакова» зареєстрував громадянин України Роман Василенко. Для розгляду президентом петиція повинна набрати більше 25 тис. голосів протягом трьох місяців.

Слід зазначити, в петиції не вказано, з якої причини потрібно звільнити Авакова, проте останнім часом низка активістів вимагають його відставки у зв’язку з вбивством поліцейськими п’ятирічної дитини.

Нагадаємо, 3 червня в лікарні помер 5-річний хлопчик, якого поранили поліцейські в його власному дворі в Переяслав-Хмельницькому. Тепер правоохоронців судитимуть за умисне вбивство.

Нагадаємо, правоохоронці затримали поліцейських, які підозрюються у пораненні п’ятирічної дитини зі зброї. Інцидент стався 31 травня, хлопчик отримав важке поранення голови і відкриту черепно-мозкову травму у дворі будинку в Переяслав-Хмельницькому.

Після цього Державне бюро розслідувань пом’якшило категорію злочину правоохоронцям, які, перебуваючи в п’яному стані, поранили під Києвом п’ятирічну дитину. За скоєний злочин їм загрожувало до двох років позбавлення волі.

Керівників Переяслав-Хмельницького підрозділу поліції Київської області усунули від виконання службових обов’язків у зв’язку зі смертю 5-річного хлопчика, якого поранили співробітники поліції.

Прокуратура Київської області перекваліфікувала справу про загибель 5-річної дитини з необережного вбивства на умисне вбивство.

Голосіївський районний суд Києва заарештував в залі суду поліцейських, підозрюваних у вбивстві дитини в Переяслав-Хмельницькому.