ПІСЛЯ «ГРИ» З ВІТЧИМОМ – ПОМЕРЛА ОДНОРІЧНА ДИТИНА

У Херсоні через ідіотизм і необережність молодого 22-річного вітчима загинула однорічна дівчинка. Хлопець за відсутності матері хотів заспокоїти немовля, і почав підкидати дитя до стелі, але все закінчилося трагічно, розповідає видання «Факты».

Лікарі боролися за життя дитини, проте дівчинка, яку впустив татусь, померла. У лікарню дівчинка по імені Влада потрапила з закритою черепно-мозковою травмою, набряком головного мозку. І множинними травмами внутрішніх органів. Медики тричі запускали серце немовляти, на четвертий раз воно зупинилося назавжди. Лікарі дитячої обласної клінічної лікарні оцінювали стан дитини як критичний.

17 лютого стало відомо про смерть дитини. Тепер справа про тілесні ушкодженнях буде перекваліфікована.

Також у дівчинки знайшли забої печінки і численні гематоми на тілі, в тому числі на голові і шиї. Протягом цього часу, що дитина не перебувала в лікарні, дівчинці намагалися заповнити легеневу недостатність за допомогою апарату штучної вентиляції, а годувати доводилось через зонд.

Нагадаємо, по версії 22-річного чоловіка, на якого співмешканка залишила дитину, він намагався заспокоїти дівчинку і тому підкидав її. Після одного з таких підкидувань дівчинка впала і втратила свідомість. Чоловік перебуває під слідством.


За матеріалами відкритих джерел

Артем Марченко