Погода на тиждень: В Україні потеплішає до +17, місцями пройдуть дощі зі снігом

Цього робочого тижня (26-30 березня) в Україні потеплішає, але місцями очікується випадання опадів у вигляді дощу і дощу зі снігом. Про це свідчать дані Укргідрометцентру.

У вівторок, 27 березня, пройдуть опади по всій території лівобережної України.

На заході без опадів, температура вдень 5-10 градусів тепла, вночі – до-1; на сході – дощ, місцями зі снігом, вдень від 3 до 9 градусів з позначкою плюс, вночі стовпчики термометра опустяться до -5 градусів. У центральній частині опади у вигляді дощу очікуються в Дніпропетровській, Кіровоградській і Полтавській областях, температура вдень 3-8 градусів вище нуля. На півночі дощ зі снігом очікується в Київській, Чернігівській та Сумській областях, денна температура +1…+7. У південному регіоні цього дня очікується суха погода, денна температура до +15 градусів. У Києві пройде сніг з дощем, вдень +4…+6 градусів.

У середу, 28 березня, опади пройдуть у західних областях України, на решті території України буде сухо.

На заході пройдуть дощі, вдень 5-10 градусів тепла. На сході очікується суха погода, вдень від +2 до +9 градусів. У центральній також сухо, вдень стовпчики термометра покажуть 5-8 градусів вище нуля. На півночі опади у вигляді дощу зі снігом пройдуть у Чернігівській області, на решті території – сонячно, денна температура 2-7 градусів тепла. На півдні буде сонячно і сухо, температура вдень 5-12 з позначкою плюс. У Києві буде сухо, вдень +2…+4, вночі -1… +1 градус.

У четвер, 29 березня, буде сонячно на півдні і сході країни, на решті території опади у вигляді дощу.

На заході дощитиме, температура вдень від 6 до 12 градусів тепла. На сході переважно сонячно, тільки в Харківській області пройдуть дощі, денна температура +7…+11 градусів. У центрі опади у вигляді дощу пройдуть у Полтавській, Черкаській та Вінницькій областях, температура вдень 7-12 градусів тепла, вночі -1…+2. На півночі пройдуть дощі, місцями зливи, температура вдень від 3 до 8 градусів тепла, вночі до -4 градусів. На півдні без опадів, денна температура 11-14 градусів вище нуля. У Києві дощитиме, вдень 6-8 градусів тепла, вночі -1…+1 градус.

У п’ятницю, 30 березня, очікується аналогічна погода.

На заході очікуються зливи, температура вдень 6-12 градусів тепла градусів, вночі стовпчики термометра опустяться до -1 градуса. На півночі синоптики прогнозують дощі, денна температура 3-8 градусів вище нуля. На сході дощі пройдуть тільки в Харківській області, на решті території області – сухо, денна температура повітря 8-13 градусів з позначкою плюс. У центральному регіоні в Полтавській, Черкаській та Вінницькій областях пройдуть дощі, температура повітря вдень +7…+12 градусів. На півдні без опадів, температура вдень до +17 градусів. У Києві цього дня очікуються дощі, температура вдень 6-8 градусів вище нуля.