Порошенко відвідає Кувейт і Катар з робочим візитом 18-20 березня

Президент України Петро Порошенко має намір відвідати Кувейт і Катар з офіційним візитом 18-20 березня. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

У Кувейті Порошенко зустрінеться з еміром Кувейту шейхом Сабахом Аль-Ахмадом Аль-Джабером Ас-Сабахом, прем’єр-міністром Кувейту Джабером Аль-Мубараком Аль-Хамадом Ас-Сабахом, головою Національної асамблеї Кувейту Марзуком Алі Мухаммадом Аль-Ганімом, віце-прем’єр-міністром, міністром закордонних справ Кувейту шейхом Сабахом Халідом Аль-Хамадом Ас-Сабахом.

Також український президент зустрінеться з керівництвом провідних інвестиційних фондів Кувейту.

“У рамках візиту планується обговорення широкого спектру питань українсько-кувейтського співробітництва у торговельно-економічній, військово-технічній, інвестиційній та гуманітарній галузях. Планується підписання низки двосторонніх документів”, – пише прес-служба глави держави.

А 19-10 березня Порошенко перебуватиме в Катарі. Очікується, що відбудеться зустріч президента України з еміром Катару шейхом Тамімом бін Хамадом Аль Тані та прем’єр-міністром, міністром внутрішніх справ шейхом Абдуллою бін Насером Аль Тані.

“У рамках візиту планується обговорення широкого спектру питань українсько-катарського співробітництва у торговельно-економічній, інвестиційній, енергетичній, сільськогосподарській та інших галузях. Заплановано підписання низки двосторонніх документів”, – додали в Адміністрації президента.

Нагадаємо, що раніше Порошенко обговорив з еміром Катару економічне та енергетичне співробітництво країн. А в Досі відбулося підписання меморандуму про взаєморозуміння між Україною та Катаром.