КРЕМЕНЧУЦЬКІ ЛІКАРІ НЕ ЗМОГЛИ ВИЛІКУВАТИ ДИТИНУ, ТА ВКОТРЕ ПОРУШИЛИ ЗАКОН

ДІЇ МІСЦЕВИХ ЛІКАРІВ ВРАЖАЮТЬ!

До редакції Громадського вісника Києва, звернулась мати 12-ти річного хлопчика, котрий проходив лікування у дитячій лікарні міста Кременчука, що на Полтавській області, дії місцевих лікарів та адміністрації лікарні вразили навіть журналістів, мати просить по допомогу!  

“Куди звертатись, щоб отримати це направлення”

Дії лікарів місцевої дитячої лікарні вражать, на момент госпіталізації та проходження лікування:“Дитину капали, відпоювали, але результату нуль, і нас виписали з ацетономічним синдромом додому, на прикрість ще й знайшли гастроентерологічні проблеми”, шкода, але то факт!

Хворого, бо не знають як лікувати чи то не вдається, направили на лікування в м.Полтава, та виписали всі відповідні довідки, дія яких лише 10 днів, але за словами матері дитини, вона прохала, аби їх направили на лікування до Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» місто Київ, оскільки спеціалізація лікарів там вища, і довіряє саме їм (що не заборонено законодавством), але лікар відмовив, аргументуючи це тим, що для них Полтава в пріорітеті.

Як писав раніше ГВК про права паціїнтів, тут вони повністю порушені, і мати вправі сама обирати лікарню для лікування своєї дитини.

Вже в понеділок мати пацієнта звернеться до Управління охорони здоров’я міста Кременчука, тому відкрито просимо через ЗМІ місцеву владу міста Кременчука та особисто Середу Максима Володимировича, допомогти матері у вирішенні питання, стосовно направлення на госпіталізацію та лікування її дитини у Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ» міста Київ.

Картинки по запросу охматдит київ

Артем Марченко