Продаж квитків на фінал Ліги чемпіонів УЄФА у Києві розпочнеться 15 березня

Продаж квитків на фінал Ліги чемпіонів УЄФА у Києві розпочнеться 15 березня о 16:00 за київський часом і триватиме до 22 березня 15:00. Про це повідомляється на сайті Федерації Футболу України (ФФУ).

УЄФА довірив фінал Ліги чемпіонів НСК “Олімпійський”, а фінал жіночої Ліги чемпіонів прийматиме стадіон “Динамо” ім. Валерія Лобановського.

Продаж квитків на фінал Ліги чемпіонів УЄФА здійснюватиметься виключно через офіційний сайт УЄФА і розпочнеться в березні 2018 року.

“Щоб придбати квиток, потрібно зареєструватися на uefa.com, подати заявку, в якій слід вказати, перепустки якої категорії вас цікавлять (одна людина претендуватиме максимум на два квитки), і відзначити, чи згодні ви взяти участь у розіграші квитків дорожчої або дешевшої категорії, якщо обраних у наявності немає. Далі необхідно вказати номер банківської карти, з якої, в разі виграшу, будуть списані кошти”, – пояснили у ФФУ.

Ціни на квитки будуть оприлюднені в день відкриття вікна для подачі заявок. Якщо попит на квитки в певній категорії перевищуватиме пропозицію, заявки будуть розіграні за допомогою лотереї.

Дітям будь-якого віку доведеться купувати окремий квиток на матч.

Квитки з легким доступом надаються особам з обмеженими можливостями, які не користуються інвалідними візками, але яким необхідне місце з легким доступом до зручностей. Квитки будуть у наявності для глядачів, які потребують спеціальних місць для осіб із обмеженими фізичними можливостями. У наявності буде дві категорії квитків: місця для особи в інвалідному візку та місця з легким доступом.

Ті, хто замовить такі квитки, повинні надати підтвердження інвалідності під час процесу подання заявки. Безкоштовний квиток буде наданий для особи, що супроводжує, разом із дійсним квитком для особи з обмеженими можливостями (місце для особи в інвалідному візку або місце з легким доступом).

Фінал Ліги чемпіонів 2018 року відбудеться на стадіоні “Олімпійський” у Києві 26 травня.

Нагадаємо, 15 вересня 2016 року на конгресі УЄФА в Афінах було ухвалено рішення, що фінальний матч футбольного турніру Ліги чемпіонів сезону 2017/2018 відбудеться на стадіоні НСК “Олімпійський” у Києві.