Результати матчу “Динамо” – “Лаціо”

Кияни в матчі-відповіді поступили італійському Лаціо з рахунком 0:2.

Нагадаємо, перший матч у Римі завершився з рахунком 2:2, тож Динамо влаштовувала мінімальна нічия.

НСК “Олімпійський” був заповнений майже вщент, прийшло більше 50 тисяч вболівальників, які створили неймовірну атмосферу підтримки. Але з мерших хвилин гри гості заволоділи кулястим та почали створювати тиск на ворота Бойка. І вже на 8-й хвилині Кадар підстрахувавши кіпера завадив Іммобіле відкрити рахунок.

Кияни грали від захисту, віддавши ігрову ініціативу гостям, які на 23-й хвилині цим скористались. Альберто подав черговий кутовий, а Лукас Лейва випередивши Бойка й захисника, замкнув подачу. Гра на виході Бойка не витримує ніякої критики.

Лаціо мінімум двічі в першому таймі мало можливість подвоювати й потроювати рахунок, але підводила влучність гравців. Динамо мало лише небезпечний удар Циганкова, який виявився неточним.

Другий тайм почався з нервових хвилин для киян, Патрік з 2-х метрів пробив вище пустих воріт Бойка. Мали можливість зрівняти рахунок Мбокані та Гонсалес, але перший не зміг з вигідної позиції пробити – просто впав, а Дерліса підвела точність, кулястий пролетів вище. Були декільна небезпечних ударів у Циганкова.

До 83-ї хвилини гри зберігалась інтрига, але Де Врей її зняв. Знову кутовий, Філіпе виграє верхову боротьбу й робить скидку на центрального захисника італійців, який без особливого спротиву подвоює перевагу Лаціо й знімає питання про вихід до 1/4 Ліги Європи.

Статиска ударів по воротам говорить сама за себе Лаціо – 5, Динамо – 0. При моментах гостей рахунок на табло просто подарунок киянам. Тож, в цьому поєдинку Лаціо отримує заслужену перемогу й проходить до наступної стадії турніру.