СБУ спіймала на хабарі керівництво Державної виконавчої служби Одещини. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою спіймали на хабарництві керівництво Головного територіального управління юстиції Одеської області.

Як передає ГВК, про це йдеться в повідомленні прес-центру СБУ.

Правоохоронці встановили, що заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби систематично вимагав через своїх підлеглих гроші від учасників виконавчих проваджень за “вирішення питань” на їхню користь під час ухвалення судових рішень.
 
“Чиновник встановив “тарифи” на проведення низки виконавчих дій. Зокрема, зняття розшуку з авто і передача боржнику на відповідальне зберігання коштувало від п’ятисот до двох тисяч доларів США, залежно від марки машини; закриття провадження на формальних підставах – від десяти до тридцяти відсотків від суми боргу. За затягування виконання судового рішення і процедури передачі майна на реалізацію чиновник вимагав до п’ятдесяти відсотків від суми арештованого майна; за активізацію виконавчих дій – від 10 до 20 відсотків суми стягнення”, – повідомляє СБУ.
Співробітники СБ України задокументували, що чиновник вимагав 6,5 тис. Доларів США за затягування процедур виконання судових рішень по стягненню грошей з боржників за виконавчими виробництвами.
 
Оперативники спецслужби затримали заступника головного територіального управління юстиції та головного спеціаліста управління в центрі Одеси після отримання шести тисяч доларів США. Раніше зловмисники отримали першу частину хабара в розмірі п’ятисот американських доларів.

СБУ спіймала на хабарі керівництво Державної виконавчої служби Одещини 02СБУ спіймала на хабарі керівництво Державної виконавчої служби Одещини 03СБУ спіймала на хабарі керівництво Державної виконавчої служби Одещини 04СБУ спіймала на хабарі керівництво Державної виконавчої служби Одещини 05СБУ спіймала на хабарі керівництво Державної виконавчої служби Одещини 06

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.